Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)

İspanyol hazır giyim devi Mango, yalnızca aksesuar ve ayakkabı satışının yapılacağı Mango Touch mağazalarını lanse ediyor. Bu yeni Mango Touch konsepti, Barselona'da Rambla de Cataluña No: 66 adresinde bulunan özel bir mağazada yürürlüğe koyuluyor ve burada MANGO markasının best seller ürünleri ile Mango Touch aksesuarlarının bir arada.

bulunduğu özel bir koleksiyon temel alınıyor. Bu yeni Mango Touch konsepti, Barselona'da Rambla de Cataluña No: 66 adresinde bulunan özel bir mağazada yürürlüğe koyuluyor ve burada MANGO markasının best seller ürünleri ile Mango Touch aksesuarlarının bir arada bulunduğu özel bir koleksiyon temel alınıyor. 

Hem iç tasarım, hem logo ve hem de packaging, Mango'nun lanse ettiği bu yeni mağaza konseptine göre oluşturulmuş durumda. Bu yeni mağazalarda kullanılmış olan malzemeler, işlenmiş ahşap, ham demir ve nötr cam gibi saf malzemelerden oluşuyor ve yumuşak ve ipeksi döşemelerle oranlanarak karıştırılıyor. Zen felsefesinden ilham alan hafif ve sade ögeler söz konusu. 

 

Şu anda İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, İtalya, Katar ve Rusya gibi hot milfs ülkelerde 15 Mango Touch mağazası bulunan MANGO, Bangkok, Jakarta, Lizbon, Marbella, Palma de Mallorca, Roma, Santiago de Chile veya Singapur gibi şehirlerde yıl sonuna dek toplam 19 yeni mağaza daha açmayı hedefliyor.

 

 

 

 

 

 


Etiketler


Yorum Ekle