Moschino 2014 Milan Defilesi

Moschino 2014 Milan Defilesi Moschino 2014 Milan Defilesi FASHİON
Sizin stil ikonunuz kim?Benim stil ikonum kesinlikle Moschino lüks markalar hazır giyimin pazarlama politikalarının bir parcaları olsada hedef elbete yüksek cirolar yapabilmek.

Moda dünyasının etkileri.


Moda dünyasının en etkili ismi kim sizce? Kenzomu,Valantinomu,Jean Paul Gaultiermı21 yüzyılın şimdiye kadar yaşanmış en etkili isim kim sizce bizimle paylaşırmısınız.

Modanın değişen yüzleri hakında ne düşünüyorsunuz?


Marc jacobs,jil Sander,Jeremy Scott gibi yeteneklerin gelmesi ve tasarımcıların yer değiştirmesine moda endüstrisini besleyen önemli bir detay. Bununla olması gereken ve markaları geliştiren bir sürec.Tasarımcı başına geçtiği markanın özüne sağdık kalıp DNA'sını koruyup farklı yorumlar katması gerekiyor.

Dünya modasında neler oluyor?


Dünyada genel olarak talebe göre oluşmuş bir birinden farklı pazarlar var.Uzakdoğu pazarına yönelik yaptığmız işler Ortadoğu pazarı taban tabana çok farklı beklenti ve taleplerde.Amarika pazarı ise bambaşka bir dünya.Uzakdoğu gibi moda algısı gelişmemiş bölgelerdeki pazarlarda daha çok yenilikçi tasarımcılar sektöre yönlendiriliyor.

Ortadoğu pazarında marka rekabeti ön planda.Avrupa zaten markaya doymuş tekstil sektörleride krizin eşiğine gelmiş durumda.Böysenine büyük bir pazarda ayakta durmak çok zor yıkılmamak adına yenilikçi çizgisinden ödün vermeyecek  tarzı ve fiyatı  ile kendinden söz eddirecek olan ayakta kalmayı başaraçak.

http://www.modablackk.com

Media

Moschino 2014 Milan Defilesi FASHİON

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!