Galia Lahav'ın Nostaljik Koleksiyonu

Galia Lahav'ın Nostaljik Koleksiyonu Galia Lahav'ın Nostaljik Koleksiyonu MODACI
Damatların başını döndürecek koleksiyon oluşturan Galia Lahav şık bir koleksiyonu yapmanın hayali ile küçük ve zarif detaylarla bunu başardı.

Galia Lahav Prenses Modelleri


Klasikte olsa prenses modelerinden vazgeçemeyen Galia Lahav ancak alışılmışın aksine gelinliklerinde tek bir taş veya pul yoktu.Galia Lahav çok sade ve düz Fransız dantelerden oluşan koleksiyonu 2013 trendide Nostaljik Zerafetini ortaya koyan bir koleksiyon oluşturmuştur.Eğlenceli bir koleksiyon oluşturan"Galia Lahav"beyazın hakim olduğu koleksiyonunda mavi ve pembe tonlarınıda şık ve eğlenceli hale dönüştürdü.

Nostaljik Zerafet Galia Lahav
Her genç kızın rüyasıdır düğün elbisesi içinde kendini gelinlikle hayal etmek.Beyaz bir gelinliğe yaklaşsalar o gelinliğin cazibesine katlanamıyorlar.Kendilerini derin bir hayalin içinde buluyorlar.Gelinlik demişken bu senenin trendlerini merak ediyormusunuz.Ünlü modacılardan duyduğum bir kaç bilgiyi sizlerle paylaşayım.

2013 Trend Modeller 


2013 trendinde sırtı açık modeller,dantelli,güpür işlemeler,incilerin olduğu oya gibi işlenmiş detaylar göreceğiz.Yeni sezonda vücudu saran dar oturuk modeller ve belden sonra kabarık modeller gündeme gelecek.Dantel,ipek,şifon ve organzenin sık kulanıldığı pastel tonlarındaki nayif gelinlikler trend olacak.Kırmızı abiyelerde yeni trendler arasında yerini alacak.

jesus Peiro Haute couture 

Media

Galia Lahav'ın Nostaljik Koleksiyonu MODA

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!