Moda ve Yeni Trendler

Moda ve Yeni Trendler Moda ve Yeni Trendler MODA ve MODAEVLERİ
Çoğu kadın alış veriş tutukunudur, motivasyonu düşük olan kadınlar,enerjisini toplamak için kendini alış verişe kaptırırlar.Modanın canlı kalması kadınların elindedir.Onlar modanın olmazsa olmazıdırlar.

MODA 


Moda bir ticaret alanı,bir akım,ekonnomiyi yönlendiren bir güç, bir olgudur.Kapitalist bir sisteminde yönettiği bir iş sahası.Moda 30lar 60lar 90 lar her an yeni çizgi yeni renkler yeni trendlerden oluşur.Sezonun en güçlü trendlerini mercek altına alan modacılar egzotik hayvanlarında birbirinden güzel desenlerini özellikle leopar ve zebra desenleri farklı tasarımları için onlar olmazsa olmazıdır.

Moda Modaevleri ve Moda Tutkusu
Moda evleri dediğimizde aklımıza ilk gelinlikçiler geliyor. Aslında modaevi moda oluşum merkezi olması gerekiyor.Ünlü modacıların modaevleri örneğin,Giorgio Armani,Pierre Cardin,Roberto Cavalli,Coco Chanel,Christian Dior,Dolce Gabbana,John Galliano,Jean Paul Gaultier,Donna Karan,Alexander McQueen,Gianni Versace,Louis Vuitton,Yves Saint-Laurent.Dünya modasına yön veren moda duayenleri onlar işte onlardır asıl moda evleri modanın can damarları modanını kalbidir onlar.

Gelinliğin Heycanı
Modaevleri demişken evlenecek olan kadınların hayali olan gelinlik seçimindeki zorluklara bir parça olsun destek verip onlara yardımcı olalım.
Ben hiç bir şeyi beğenemiyorum diyorsanız dikkat etmeniz gereken bir kaç ip ucu verelim sizlere.Gelinliğiniz vücut orantınıza göre seçmeniz çok önemli,dar vücudu saran yada kabarık tül modeller tercih etmeniz.Gelinlik duvağınızı el emeği olan çiçekler konmuş uzun zengin görünümlü duvaklar terçih ediniz.Ayakabı seçeneğinizde boy orantınıza göre uzun topuklar ve ya kısa topukları terçih ediniz.


MODACI YVES SAİNT LAURENT:   modablackk.com


Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!